MUZYKA

WYSZKXWSKI TXK MY$L3NIV

OSTATNIA PREMIERA:

WTM "NOWY PORZĄDEK"

 

Po kilku latach przerwy WTM wraca z nowym materiałem. "Nowy Porządek" to mixtape, który powstawał w latach 2016-2017. Dotychczas promowało go kilka singli: "Unoszę Głowę" (feat. MondreM.A.N.), "Tok Myślenia", "Tsunami" (feat. King Everest), "Dlaczego Nie Latam?" (feat. DJ Pain 1) oraz dwa klipy: "Warto Spróbować" oraz "Stan Tymiński".

 

Album wyprodukowany jest w całości na niuskulowych bitach, a ich autorami są producenci z Polski i zagranicy. Ekipa WTM sięgnęła po produkcje takich producentów jak: A$AP P On The Boards z A$AP Mob, DJ Pain 1, CashMoneyAP, Jahlil Beats czy Tariq Beats - każdy z nich ma na koncie produkcje dla topowych raperów z USA czy Francji. Ponadto na bitach usłyszymy także rodzimych beatmakerów jak: Fabster, Feliepe, Mvteusz Młynvrski czy Young Ralfi.

 

Gościnnie na mixtapie pojawiają się również goście z USA, są to: MondreM.A.N. z cloudowej grupy Main Attrakionz, która współpracowała m.in. z A$AP Rocky'm czy Gucci Mane'm, następnie King Everest (wspołpracował m.in. z TTF The Gang), DJ Pain 1 (hostuje jeden z utworów), Mely Marz (młody raper z Charlotte) i jedyny gość z Polski - Janon. Album zostanie wydany w ściśle limitowanej numerowanej edycji kolekcjonerskiej.

 

WYSZKXWSKI TXK MY$L3NIV

© 2015 WTM. All Rights Reserved.